Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj u babci Serwinki z urazem lewego barku. Przypisała maść i pomogło. POLECAM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
Byłem wczoraj u babci Serwinki z urazem lewego barku. Przypisała maść i pomogło. POLECAM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ktorej juz byles na miejscu i jak dlugo czekales? Wybieram sie do niej po raz pierwszy i nie wiem kiedy najlepiej lechac. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata napisał:
O ktorej juz byles na miejscu i jak dlugo czekales? Wybieram sie do niej po raz pierwszy i nie wiem kiedy najlepiej lechac. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj byłam u Pani Serwinki z dzieckiem i jego złamaniem palca oraz swoim bolącym łokciem, który zrobił się szpiczasty- zdiagnozowała odprysk kości. Jednak nie o tym chciałam powiedzieć: jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaka wykonuje ta Pani, jestem zła na siebie ,ze zostawiłam jej tylko 70zl bo tak naprawdę nawet 200zl za wizytę nie jest w stanie wynagrodzić jej wiedzy i poświęcenia. Tam pod jej domem stoi ponoć non stop od rana do nocy sznur samochodów a ona nikomu nie odmawia, kosztem swojego czasu, który mogłaby poświęcić np rodzinie lub chociażby na odpoczynek. A ludzie nie szanują nawet prośby o nieprzyjeżdżanie w weekendy. Coś mi się też robi, jak czytam o śmiesznych kwotach 20-30zł które jej ludzie zostawiają za leczenie tak skomplikowanych rzeczy z jakimi przyjeżdżają. SZANUJCIE PROSZĘ TĄ PANIĄ! Ja na pewno na następnej kontrolnej wizycie zostawię tam nie mniej niż 200zł i reklamówkę bandaży, których ona potrzebuje a i nie omieszkam zapytać czy może jej w czymś można pomóc-a na wsi zawsze jest co robić- chociażby węgla nanieść. Zresztą słyszałam dzisiaj jak ludzie opowiadali ,że aby jej ojciec mógł przyjmować pacjentów ludzie pomagali im podczas lata w pracach polowych. Zachęcam do tego wszystkich jej pacjentów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyleczony napisał:
POLECAM PANIE Z TARŁA SA LEPSZE W LECZENIU OD PRAWIE WIĘKSZOŚCI lekarzy,wszyscy początkujący ortopedzi i chirurdzy powinni jeżdzic do tych PAŃ na praktyki i staż.
Dokładnie! I mam głęboką nadzieję ,ze mądrzy na to wpadną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anything Coach Factory Online happen Coach Online Outlet Store any Coach Factory Online our life Coach Outlet full [spam] The Coach Factory of life [spam] Store in our [spam] , we Coach Factory Online control Coach Factory Online and Coach Factory Outlet Online mishappening. Coach Outlet thing, which Coach Factory Store Online controlled, Coach Outlet Stores Online of Coach Factory and Coach Outlet Store Online cash. Burberry Outlet loans Burberry Scarf taken Coach Factory Outlet Online salary Coach Factory Outlet to meet Coach Factory Store Online credit Coach Factory Store and Coach Online Outlet cash, Coach Factory Store are Coach Factory Outlet to Coach Outlet Store Online Due Coach Factory Outlet uncertainties Coach Factory Outlet Online life Coach Outlet loans Coach Factory Store Online getting Coach Outlet Store Online and Burberry Scarf Outlet popular [spam] Store by [spam] These loans Coach Store Online the Coach Outlet with a variety of post-dated check loans etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anything Coach Factory Online happen Coach Online Outlet Store any Coach Factory Online our life Coach Outlet full [spam] The Coach Factory of life [spam] Store in our [spam] , we Coach Factory Online control Coach Factory Online and Coach Factory Outlet Online mishappening. Coach Outlet thing, which Coach Factory Store Online controlled, Coach Outlet Stores Online of Coach Factory and Coach Outlet Store Online cash. Burberry Outlet loans Burberry Scarf taken Coach Factory Outlet Online salary Coach Factory Outlet to meet Coach Factory Store Online credit Coach Factory Store and Coach Online Outlet cash, Coach Factory Store are Coach Factory Outlet to Coach Outlet Store Online Due Coach Factory Outlet uncertainties Coach Factory Outlet Online life Coach Outlet loans Coach Factory Store Online getting Coach Outlet Store Online and Burberry Scarf Outlet popular [spam] Store by [spam] These loans Coach Store Online the Coach Outlet with a variety of post-dated check loans etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anything Coach Factory Online happen Coach Online Outlet Store any Coach Factory Online our life Coach Outlet full [spam] The Coach Factory of life [spam] Store in our [spam] , we Coach Factory Online control Coach Factory Online and Coach Factory Outlet Online mishappening. Coach Outlet thing, which Coach Factory Store Online controlled, Coach Outlet Stores Online of Coach Factory and Coach Outlet Store Online cash. Burberry Outlet loans Burberry Scarf taken Coach Factory Outlet Online salary Coach Factory Outlet to meet Coach Factory Store Online credit Coach Factory Store and Coach Online Outlet cash, Coach Factory Store are Coach Factory Outlet to Coach Outlet Store Online Due Coach Factory Outlet uncertainties Coach Factory Outlet Online life Coach Outlet loans Coach Factory Store Online getting Coach Outlet Store Online and Burberry Scarf Outlet popular [spam] Store by [spam] These loans Coach Store Online the Coach Outlet with a variety of post-dated check loans etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~olka~ napisał:
Witam, mam problemy z barkiem, znajomi mi polecali znachorkę Serwinkę. Co sądzicie? Myslicie że pomoże? Proszę o opinie
Gdzie lekarze nie pomoga , pani Serwin pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edyta napisał:
Dokładnie! I mam głęboką nadzieję ,ze mądrzy na to wpadną!
Mlodzi lekarze praktyki powinni miec w Tarle.Ale wstyd ! uczyc sie od "prostych" kobiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy moze ktos podac mi jej wlasciwy numer bo ten 818514457 nie dziala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwinka pomaga na urazy. Jednak radzę uważać na leki (jakim prawem je wypisuje bezdyplomu lekarza, a apteka je sprzedaje pewnie fałszują recepty). Mi kiedyś przepisała antybiotyk, który wchodził w rekację z lekami rozrzedzającymi krew i mały włos nie doszło do tragedii. Lekarz za głowę się złapał kto mi taki antybiotyk przepisał. A na kolano pomogła mi artroskopia, nie ta zanachorka. Niepotrzebnie wydałam kasę na leki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,mam pytanie, czy Pani Serwinka mogłaby pomóc w takiej sytuacji jak opadniecie żuchwy? Wyglada to tak, ze jedna strona twarzy jest wieksza a druga mniejsza i dolna czesc zuchwy bardziej leci mi na prawa strone. Bardzo prosze o odpowiedz jesli ktos wie, niech napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. jestem ciekaw czy jest sens jechać do Tarła z moim barkiem, a mianowicie z CZĘŚCIOWYM ZERWANIEM WIĘZOZROSTU BARKOWO- OBOJCZYKOWEGO('OBJAW KLAWISZA'). byłem u ortopedy i stwierdził skoro ręka nie boli i mam praktycznie całkowity zakres ruchu, nie ma sensu jej operować, co nie zmienia faktu, ze jest pewna niestabilność. jest to uraz przedawniony. również z fizjoterapeutą rozmawiałem i stwierdził, iż na sam początek mogę spróbować rehabilitacji, ewentualnie potem operacja. czy w Tarle mi pomogą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serwinka na wszystkie Wasze dolegliwosci proponuje okłady z błota, jak mie pomoze to sie chciaz do ziemi przyzwyczaicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eliza napisał:
Serwinka pomaga na urazy. Jednak radzę uważać na leki (jakim prawem je wypisuje bezdyplomu lekarza, a apteka je sprzedaje pewnie fałszują recepty). Mi kiedyś przepisała antybiotyk, który wchodził w rekację z lekami rozrzedzającymi krew i mały włos nie doszło do tragedii. Lekarz za głowę się złapał kto mi taki antybiotyk przepisał. A na kolano pomogła mi artroskopia, nie ta zanachorka. Niepotrzebnie wydałam kasę na leki.
Co za bzdury...Jak to Serwinka PRZEPISALA ci antybiotyki?Na kartce wyrwanej z zeszytu?I ostemplowala pieczatka wystrugana z kartofla..? Nie wiem jaki masz interes w sianiu takiej propagandy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...